| Gufiii a întrebat:

La ce ar trebui sa ma uit cand cumpar un telefon?
Funda.

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca pui intrebari ca te plictisesti
este OK. Inteleg.
Daca ai bani da 3000-3500 lei
(30-35 mil.lei vechi), cumperi utimul model de telefon ai aici ai Iphone 5, Samsung Galaxy S3 si Samsung Galaxy Note.
Deasemeneni nu are rost intrebarea.

Daca CHIAR vrei un telefon uita-te in buzunar.
Dupa aia mai stam de vorba.

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinFindus a răspuns:

La pret
la seria
la ce model e

| Andy2013 a răspuns:

Camera, sistem de operare, rezolutie fotografii, rezolutie inregistrare video, marime ecran, versiunea sistemului de operare, memorie interna(dar nu neaparat), memorie RAM, si alte facilitati speciale precum camera frontala, senzori etc. Funda?

| StefStefStef a răspuns:

Ti as recomanda sa mergi pe windows phone si cine zice ca nu are aplicatii, stai chill o sa apara...winking

| valentin1915 a răspuns:

SAlut
Deci te uiti ce tel e sub baterie modelul acolo vezi daca este replica sau original si la performanta bafta
Funda? happy

| K3110 a răspuns:

Pret, camera, memorie, etc. http://www.emag.ro/ asta ii un site foarte bun. Eu mi-am luat Samsung galaxy chat de aici si mi l-au livrat in perfecta stare.:d funda?:o3

| issabellaa a răspuns:

Daca vrei sa-ti iei un telefon smart, trebuie sa-l iei in primul rand dintr-un magazin special, sa nu fie "chinezarie", in al doilea rand sa aiba ce-ti trebuie..camera cu rezolutie mare, diferite aplicatii, sa fie rapid..etc.

| xIzumi a răspuns:

In primul rand trebuie sa ti-l permiti. Daca vrei un smartphone.Iti sugerez sa te uiti la pret, la claritatea camerei( ma refer la cat megapixeli are camera de fotografiat-iti zic sincer ca sunt foarte multe telefoane si bune si ieftine cu camera suuper buna) si nu in ultimul rand te-ar ajuta daca ai fi pe abonament pentru ca primesti un pret mai bun, mai acceptabil.Sincer e bine sa te uiti la pret, ce model preferi (sa incerci mai multe modele de la firma respectiva ca Samsung sau Apple sau Nokia depinde de preferinta), daca vrei sa faci poze reusite sa-ti iei unul cu 6 MegaPixeli sau mai mult) si la calitate(foarte important) sau te poate ajuta respectivul vanzatorhappy. bafta!