| pelivanvasil a întrebat:

La replica iphone 4s cu android 2.3.6 ii pot schimba limba ca am vazut pe un site si as vrea sa-l iau dar nu stiu daca pot schimba limba intr-un video aparea accelasi model doar ca era in chieza pot schimba limba?

Răspuns Câştigător
| voineamario a răspuns:

Daca are sistem de operare android, ar trebui sa aiba si limba romana. Sistemele android suporta limba romana

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Sistemul Android are si limba romana, deci se poate schimba limba.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa iti iei o replica thumbs down

Mai bine mai strangi ceva bani si cumperi un telefon original care este mult mai bun decat astawinking