| Mariuss32 a întrebat:

La Subway Surfers mi-a dat la Awards să strâng 20000 de bani de la prieteni? Am strâns câțiva dar întrebarea mea e cum fac să aparâ 50/50 să pot colecta banii? Eu fac dar nu știu cum, pur și simplu mă joc.

1 răspuns:
| Alekkusu a răspuns:

Incearca sa faci update. big grin

Sati spun o chestie, ieri cand am intrat pe joc, am primit bani infiniti 10000000000 nici nu cresteau nici nu scadeau cand cumparam ceva big grin. Cred ca era un bag happy, am cumparat tot si am facut 5 milioane de scor happy. Cred ca e un nou record mondial happy. Dupa ce am facut update au ramas bani si tot ce am cumparat dar de data asta scad crying(.
Succes big grin
funda!