| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ma bate gandul sa-mi iau un lumia 625, merita?
Stiu ca web'n'walk nu merge pe el sau merge?

7 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

La pretul acela poti sa iti gasesti ceva mai bun: Allview alldro.de ce nu iti sugerez lumia? opereaza windows 8 (adica:majoritatea aplicatiilor costa si windows 8 pe telefon sa zicem ca e de abia "la inceput de drum"); eu folosesc produse Allview de multi ani si pana acum nu am avut vreo problema cu vreunul dintre ele.Succes!

| AlexL28 a răspuns (pentru Roxett):

De ce minti?
Eu nu cred ca nu ai avut probleme cu produsele Allview nici daca ma platesti, Lumia 625 e o alegere foarte buna, iar aplicatiile sunt majoritatea gratis, cine ti-a zis ca costa bani majoritatea? poate confunzi cu IOS, iar Wp8 are un mare viitor in fata si il recomand

| Roxett a răspuns (pentru AlexL28):

1."mint"? laughing interesant.asta este noua.
2. windows 8 are majoritatea aplicatiilor gratis? inca una noua.De fapt sa o luam altfel: care aplicatii? Dupa cum spune si IoanaAle14, sunt doar cateva available momentan pentru win 8.
3. vorbesc din experienta.am fost in cumpana sa aleg unul dintre modele lumia dar dupa ce m-am interesat putin m-am razgandit.

| AlexL28 a răspuns (pentru Roxett):

Dar de ce sunteti hateri? laughing
01. Stiu de ce e capabil Allview si mai e mult pana sa faca un soft 100% stabil, romanasii nostri mai trebuie sa invete
02. Da, chiar sunt gratis majoritatea si sunt majoritatea aplicatiilor de care un utilizator normai are nevoie, doar ca voua vi se pare ca sunt mai multe cu bani din cauza ca spre deosebire de android, nu se trezesc inca vreo 10 sa faca o aplicatie la fel ca alta de succes, astfel fiind zeci de aplicatii proaste care iti ofera acelasi lucruri ca si una singura si buna
03. N-am ce zice, de ce te-ai razgandit?

| Roxett a răspuns (pentru AlexL28):

M-am luat dupa unii care aveau aceleasi pareri ca mine. laughingda...deci am lasat omu' cu intrebarea confuz.Sa ne punem de acord sa il lamurim pe om. Daca vrei o firma cunoscuta care are produse de calitate alege Nokia 625(dar sa nu te astepti la aplicatiile nou aparute pe android sa le gasesti available pe win 8; si o sa incepi sa te oftici ca altii au ecranele alea de 5"(inch)(atat de populare in zilele noastre, specifice snobismului fara margini din Romanika si tu mai mic asa nici nu vezi ce scrie pe acolo). Allview(testat de mine, mincinoasa mica) a functionat perfect pana acum.P5 alldro (cu ecranul pe masura laughing este dupa parerea mea o varianta de luat in seama.Decizia este oricum a ta! Compara specificatiile de la fiecare si sper sa iei decizia cea mai buna!

| AlexL28 a răspuns (pentru Roxett):

Ai dreptate happy, nu merita sa facem astfel de confruntari aici, decizia iti apartine Th3AbSinTh3 si la fel si eu, sper sa alegi ce ti se potriveste cel mai bine, fiindca dincolo de cifre, ceea ce conteaza cu adevarat este ceea ce astepti tu de la telefon, web'n'walk nu prea stiu ce e big grin, dar daca e o optiune de la vreun operator de telefonie atunci nu are cum sa nu mearga pe Lumia 625

| yoana98 a răspuns:

Nu iti permite sa descarci multe aplicatii