| Alex_Tăşcan_1999 a întrebat:

Ma scuzati.dar am un telefon Nokia lumia 520.Merge perfect ruleaza orice joc si aplicatie.dar imi poate spune si mie cineva cum pot sterge datele unei aplicatii de ex am jocul asphalt 8 si nu stiu cum sa i sterg datele ca sa incep new game de la inceput jocu Va rog care stiti ajutati-ma. Funda

4 răspunsuri:
| Nudamnume a răspuns:

De obicei ca sa stergi datele aplicatiilor se inta in setari, apoi la apps sau aplicatii, depinde in ce limba e

| Alex_Tăşcan_1999 explică (pentru Nudamnume):

Da dar setariile difera nu sunt ca la android ..ca am cautat si nu am gasit

| Nudamnume a răspuns (pentru Alex_Tăşcan_1999):

Pai nu stii pe nimeni cu un telefon aproape identic ca al tau? poate el/ea stie...

| Sandu_Sergiu_1994 a răspuns:

Reinstaleazal!