| KenNTAlex a întrebat:

Mai exista pentru iPhone apptrack sau instalous instalousu am inteles ca nu mai merge de unde mai pot descarca jocuri si aplicatii free. nu alea demo, originalele dar free. Dau fund

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Sterge cydia, dai un reset la telefon sa fie ca din fabrica!
Dupa ce ai telefonul nou nout!
Iti faci cont la AppStore si descarci de acolo jocuri cu bani si free...
Exista pe AppStore niste programe care te anunta cand se fac app si jocuri free din cele cu bani se fac unele free pe o perioada de timp.
Daca apuci sa le instalezi ramai cu ele in cont, cele cu bani...
Succes!

| KenNTAlex explică (pentru anonim_4396):

Eu zice.am de cracuri pentru telefon crack = Hack

| anonim_4396 a răspuns (pentru KenNTAlex):

Inteleg!