| iulain13 a întrebat:

Merge real racing 3 pe alview speed city?

Răspuns Câştigător
| ConducereaLumi a răspuns:

Chiar nu stiu... dar m-am uitat un pic la tabletat ta ''Allview speed city'' si se vede ca e mai buna ca a mea ''Allview frenzy 2XA'' oei cum ai 8 GB memorie si versiunea android 4.1.1 cica iar la rezolutie/ecran daca merge pe un amarat de Samsung merge si pe un Allview.

P.S. tie iti merge si GRAND THEFT AUTO 3 :D...

daca vrei sa stii de unde sa descarci jocuri pentru tableta free (pe care pe google play costa bani) intreaba-ma pe mine ca am avut peste 50 de jocuri (free sau cu bani) :D
| despre tableta ta...
V
http://www.youtube.com/watch?v=BfoO3NBAh2k

| iulain13 explică (pentru ConducereaLumi):

Multumesc frumos de sfaturi.Sa sti ca de o saptamana stau non stop si ma uit peste tot despre ea(inclusiv youtube) si nu am gasit nicaieri comentarii cum ca merge real racing 3 (jocul meu preferat android) insa cred ca merge deoarece varul meu are tot ce am eu pe tableta, el are pe tel.:Acer cloudmobile S500 si ii merge perfect. Dami site-ul ...cred ca astazi dau comanda de pe eMAG

1 răspuns: