| YouWasted5SecondsOfYourTimeToReadMyName a întrebat:

Merita sa cumpar o replica de S5? Care sunt dezavantajele si avantajele?

Răspuns Câştigător
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Decat S5 replica mai bine un Allview V1 Viper care de 600 de lei in Altex:
Ecran de 4.7 inchi
Rezolutie 1280 x 720
Memorie RAM: 1024 Megabytes
Memorie interna : 16 Gigabytes
Camera foto de 8 mega (plus cea frontala de 2 mega)
Procesor Quad-Core de 1.2 Ghz
Android 4.4 (Kit Kat)
Eu l-am cumarat si sunt foarte multumit de el.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avantaje nu exista cand vorbim de replici.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| hypentakill a răspuns:

Decat un S5 mini mai bine isi ia un S4.

| Totenn a răspuns:

Nu se merita, sa dai niste bani pe un telefon care arata ca S5 si se misca foarte slab.Mai bine strangi tu bani si iti cumperi S5 decat sa-ti cumperi replica.

Răspuns utilizator avertizat
| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Replicile nu au Android si nici memorie interna :\ deci e un telefon simplu cu camera VGA cu sistem bada laughing deci nu iti recomand replicile

| Botezatu_Fcsb_Marius_Gabriel_1992 a răspuns:

Da merita. prietenul meu il are de 5 luni si merge perfect
daca il comanzi de pe net da-mi si mie numele saitului

| AlexandraMatei1509 a răspuns:

De ce ti ai cumpara are camera vga se blocheaza e de jucarie gen sfatul meu e sa nu