| sscutyy a întrebat:

Mi-am achizitionat un Samsung galaxy s3 versiune soft 1.4.3. problema e ca se mista destul de greu si nu stiu ce are.cand ies dintr-o aplicatie sta ceva pana iese.am avut pana acum iphone deci habar n`am ce sa fac la android

3 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Incearca o versiune mai veche

| Servicetel a răspuns:

Salut, mai mult ca sigur ai versiunea de Android 4.3, sfatul meu incerca sa ii instalezi o versiune mai veche Android 4.2.1, o sa se miste mult mai ok. Daca nu sti sa faci operatiunea asta trebuie sa te duci cu telefonul la un service. Daca esti din Buc te pot ajuta in privinta asta.

| sscutyy explică (pentru Servicetel):

4.1.2 am ca versiune