| mandolinaaaa a întrebat:

Mi-am făcut mai demult un Windows Live ID pe Nokia Lumia 610 cu vârsta mea reală. A trecut aproape un an de atunci. Acum câteva zile am vrut să descarc niște jocuri dar îmi spune că sunt un copil. Am încercat să îmi mai fac un cont dar îmi spune că am făcut mai multe conturi în aceeași zi și să încerc peste 24 ore. Timp de trei zile am tot încercat să îmi fac alt cont dar îmi spune că am făcut mai multe în ziua respectivă și să încerc peste 24 ore. Ce trebuie să fac? S-a mai confruntat cineva cu problema asta? Trebuie să precizez faptul că nu îmi arată cum că aș fi logată.

1 răspuns:
| AddaLacrima a răspuns:

Cineva te urmareste pe mobil, ti-l asculta, ti-l urmareste; este virusat sau e asa de vechi incat a delirat.
-adda