| Alexxandruxx a întrebat:

Mi-am luat pe telefon (Samsung galaxy s2) aplicatia ask.fm, cea buna, dar cand dau sa ma conecteze prin facebook zice ca nu e in baza de date. Mai am un telefon (s1) si pe asta mergea.
De ce nu merge si pe S2.
Ofer funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| delia5609 a răspuns:

Eu am un s2 mini si nu am aplicatia aceea pentru ask.fm ...incearca sa intrii de pe google.

1 răspuns:
| Alexxandruxx explică:

Am rezolvat. Am dat parola uitata si am schimbat parola, intrucat iti da automat un username chiar daca te conectezi cu contul de facebook.
Multumesc pentru raspuns, iti voi da funda.