| wadafac a întrebat:

Mi-am pus folie de protectie pe telefon.,am aplicat-o exact cum scria in instructiuni, dar degetul aluneca greu pe folie si se vad niste urme de praf inauntru.De ce? L-am curatat foarte bine inainte.

1 răspuns:
| robandu99 a răspuns:

Salut.având in vedere ca ai aplicat tu singur folia de protecție e o problema mica, ..nu poți împiedica pătrunderea prafului in timpul aplicării.dar sunt niște folii speciale..albe care ajuta la înlăturarea prafului in timpul aplicării foliei..asigurate ca ai așa ceva in timpul aplicării foliei de unul singur. încearcă sia acum dacă folia e proaspăt aplicată. dacă nu. Atunci așteaptă sau schimba din nou folia dar de data asta lăsați pe cei don magazin sa o aplice sau Cumpărați acele mici foite/folii..Bafta!