| Anonimu19 a întrebat:

Mi-am scapat telefonul si s-a crăpat putin ecranul, cand vreau sa pun parola nu pot ca nu merge touch-ul, dar nu merge decat in locul sparturii, in rest merge oriunde pe ecran, ce pot face, nu mai pot accesa telefonul, daca aveti ceva idei scrieti-mi aici. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EraserHead a răspuns:

Schimba-i ecranul este cea mai rezonabila si accesibila solutie pe care o poti face! Incerca sa pui pasta de dinti pe crapatura dar din ce stiu eu merge doar la zgarieturi. Exista spary-uri care pot rezolva asta dar sunt destul de scumpe. Mai bine schimbati ecranul si pune-ti dupa folie de sticla sa ii protejeze.

| Anonimu19 explică (pentru EraserHead):

Eu as vrea o solutie mai ieftina, dar merge, poate mai primesc răspunsuri, daca nu iti dau funda

1 răspuns: