| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat telefonul și am sesizat ca nu are google play appstore, uitasem de acest lucru la Huawei, dar am descarcat anumite aplicații de pe AppGalery Huawei care era preinstalat, de pe aplicația asta trebuia sa descarc aplicațiile? Vad ca are multe chestii interesante. Ce părere aveți e bun Huawei p40 lițe? Aveam un moto g9 play, am dat 200 diferența și l-am schimbat cu acest tel, e un schimb rezonabil? Vad ca tine neașteptat de mult bateria, nu ma așteptăm fiind un telefon "secound"
Telefonul are și 5g?

Răspuns Câştigător
| Usorgb4349 a răspuns:

Instalează gspace o să poți folosi serviciile google cu ea am și eu un Huawei nova 9 se și cu aplicații asta am tot ce îmi trebuie

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e cu 5g
Știți cumva ce încărcător s-ar potrivi la acest telefon? Vad ca încarcă foarte greu dar încărcătorul e de la oppo reno 4 lite
De la 10% a scăzut la 9% nu știu dacă de la încărcător sau telefon, are oricum garanție.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De la 9 a ajuns la 8% oare ce are?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat cu încărcat-ul big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa îl ia naiba din nou s-a oprit la 24% și nu mai încarcă, am scos cablu din tel și din priza am suflat puțin unde e mufă usb și în mufă de la cablu de date și încarcă din nou. Ce are?