| TheoP a întrebat:

Nokia lumia 530 alb sau negru?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Având în vedere că eşti fată, ţi se potriveşte mai bine modelul pe alb happy

Toate cele bune.

| MskDesign a răspuns:

Nici una, nici alta! Telefoanele din platforma windows phone sunt varza.Ia-ti un telefon cu Android si culoare chiar nu are importanta, ci configurarea hardware.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturile tale. Personal, as zice ca alb pentru fete si negru pentru baieti, dar depinde de ce iti place, pana la urma trebuie sa-ti placa tie nu noua.

| TheoP explică (pentru anonim_4396):

Toate telefoanele mele au fost albe si ma gandeam sa schimb, dar nu prea vreau negru

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Albtongue