| SocoDenis a întrebat:

Nustiti cat m-ar costa daca mi-as lua telonul LG g3 D855 titan la prelungire contract pe 24 luni ps: am abonament delfin 5

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/lg-g3/pret-thank-you-lg-g3
Da-i "scroll" sa vezi ce abonament si ce pret. LA 5 euro n-o sa-ti dea niciun fel de reducere.

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Nu-l poti cumpara cu abonament delfin 5.
Il poti cumpara cu abonamentul Pantera 41.
Care va costa : Abonament 41 /luna + telefon 155. Cea mai ieftina metoda in total te-ar costa in jur la 800 de lei (8 milioane )
Poti schimba abonamentul.
Bafta! Funda?big grin