| Grigore_Bogdan_1990 a întrebat:

O intrebare simpla:daca cartela mea de cosmote intra in perioada de gratie inainte sa-mi expire minutele...mai pot sa folosesc minutele dupa ce intru in perioada de gratie? mersi!

2 răspunsuri:
| Vince a răspuns:

Cartela nu poate intra in perioada de gratie inainte sa se termine extraoptiunea activa pe contul tau, deci da, le poti folosii, dar dupa ce intrii in perioada de gratie, mai poti doar sa fi sunat.

| ALYNU1 a răspuns:

SI eu am patit aceeasi problema... cartela mi-a intrat in perioada de gratie astazi 8 septembrie 2015, iar extraoptiunea o am activata pana pe 24 septembrie 2015