| qieiqpalz a întrebat:

Daca cartela imi intra in perioada de gratie pot sa o mai folosesc?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da, poti sa o folosesti.
Dar nu o sa poti tu da telefon ci doar sa primesti.
Perioada de gratie daca nu ma insel te anunta cu 6 luni ca se v a dezactiva daca nu o incarci cu un minim pentru o extra optiune sau un euro macar sa faci un apel scurt

| qieiqpalz explică (pentru Crackman):

Pai eu am acum credit dar am primit un mesaj despre ce v-am zis ..eu am multe pe cartela asta si nu vreau sa le pierd

| Yuoia a răspuns:

In perioada de gratie poti doar sa primesti telefoane. Pana la 10 luni (aproximativ, depinde de retea).
Ca sa poti suna, o reincarci.