| Nikolassss a întrebat:

O parere despre "PACO RABANNE - 1 Million" - Intense cum miroase persista mult? Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Puffalina a răspuns:

Din punctul meu de vedere este mai mult decât superb... Mirosul este unul extravagant cu o nuanță de elegantă si refinament, eu mai am un pic din el dar doresc sa l ahizitionez si pe următorul. Persista vreo 2 zile pe piele si cam 4, 5 zile pe tesaturi (haine).

Răspuns utilizator avertizat
| Puffalina a răspuns (pentru Nikolassss):

L-am cumpărat din outlet si am dat 60 de euro, așa in magazin nu știu cam cât costa, s-ar putea sa fie in jur de 300, nu cred ca e mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Puffalina a răspuns (pentru Nikolassss):

Ok, sa-l utilizezi cu placere.
Multam fain pentru fundita.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E bun. insa e mult mai bun si mai persistent Black XS

Răspuns utilizator avertizat