| anonim_4396 a întrebat:

Pareri Quickmobile.ro?
As vrea sa-mi iau un l7 si nu stiu daca sa am incredere...

8 răspunsuri:
| WUB a răspuns:

Poți avea încredere!
Am prieteni care au cumpărat de acolo și nu au avut absolut nici o problemă!

| StaiCaTrag a răspuns:

Nu cred ca vei lua teapa dar nu se stie niciodata, depinde si de pretul telefonului sa u fie prea ieftin, fii destept mai bine mergi tu la un magazin de telefoane si cauta-l acolo ca sa fii sigur ca nu vei fi pacalit. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru StaiCaTrag):

Daca ai vazut tu acum un L7 la magazin sa ma anunti caci eu nu am vazut

| AlexandraSimion a răspuns:

Este un magazin serios, dacă vrei să aflii mai multe informații despre acest magazin și păreri de la alți clienți, poți vizita http://parerimagazin.ro/pareri/quickmobile-ro/

| KazNNNeT a răspuns:

Iti garantez ca nu e firma de pacaleli, e o firma noua ce promoveaza tinerii, de exemplu multi din studentii de la ase sau politehnica sunt acolo angajati, eu am folosit servicile lor si am fost foarte multumit.
Bafta... funda?

| Marianul a răspuns:

Nu vei avea probleme daca cumperi orice produs de la ei. Sunt foarte seriosi!

| Alin02 a răspuns:

Salut, poti sa iti spun sigur ca nu iei teapa, pentru ca eu mi-am luat o gramada de produse de la ei, si cu niciunul n-am avut probleme. sunt super seriosi, si lucreaza super rapid.winking

| FlorinI a răspuns:

Sal, din propria mea experienta poti sta linistita. Sunt o firma serioasa, care nu se preteaza la lucruri josnice. Eu mi-am comandat de la ei husa, folie, si niste casti si totul a fost in regula! Funda?