| alessa10 a întrebat:

Pe ce site pot gasi huse cool pentru Samsung S 4...

Răspuns Câştigător
| Vlad_Stefan_Manea_2000 a răspuns:

Uite una care s-ar putea sa-ti placa intra aici ==> http://www.emag.ro/......ETRRNBBBM/

6 răspunsuri:
| Tabara_Mihai_1986 a răspuns:

Nu aduce nici un aspect in legatura cu cele spuse, este doar rau intentionat Micu_Ala_1982

| Micu_Ala_1982 a răspuns:

Feriti-va de husecool.ro, sunt TEPARI!

| Tabara_Mihai_1986 a răspuns (pentru Micu_Ala_1982):

Nu aduci nici un aspect in legatura cu cele spuse mai sus, este doar rau intentionat

| Micu_Ala_1982 a răspuns (pentru Tabara_Mihai_1986):

Mihai Tabara, hai sa vedem daca sunt doar rau intentionat:
Am comandat husa de pe site-ul tau dar pentru ca era de calitate foarte slaba am returnat husa dupa 2-3 zile de la preluare. Conform legii am 10 zile timp de retur in cazul comenzilor online. Problema e ca la expeditorul de pe pachet erau o adresa si un telefon al altei persoane care mi-a zis ca nu are nicio legatura cu site-ul. Am reusit sa aflu adresa buna si sa trimit husa inapoi dar de atunci n-ai mai raspuns la telefonul de pe site sau la mailuri.
A trebuit sa trimit o reclamatie la Protectia Consumatorului pentru returnarea banilor! Chiar si asa aveai pretentii de trimis vouchere in locul banilor.

Ce zici, care dintre noi are intentii rele?

| Tabara_Mihai_1986 a răspuns (pentru Micu_Ala_1982):

Astept un cod de comanda sau o copie a facturii sa vad despre ce este vorba.
In baza nouatra de date nu exista nimeni cu acest nume sau variantele lui
Micu_Ala_1982.Asa ca as avea rugamintea sa treci informatiile cerute pentru a remedia daca a fost vreo cum spui tu.
Astept cu mare interes informatiile necesare pentru a remediate problemele daca exista.