| Roxx15 a întrebat:

Pe Huawei G6600D,cand instalez facebook-ul, merge bine vreo 5 minute iar apoi pur si simplu aplicatia se blocheaza...De ce? si daca e imi puteti da un link de unde sa pot descarca facebook-ul si sa mearga usor pe Huawei? va rog am multa memorie, adica telefonul e gol dar am card de 4gb deci nu cred ca e o problema asta...
Dau FUNDAA! :*

3 răspunsuri:
| SoftGsm a răspuns:

Salutare, incearca sa dai o resetare generala telefonului.

| Roxx15 explică (pentru SoftGsm):

Exista posibilitatea ca telefonul meu sa pateasca ceva? sa se arda sau mai stiu eu ce?

| SoftGsm a răspuns:

Nu se strica nimic, doar se sterg toate chestiile de pe el si reporneste ca si cum l-ai fi scos acum din cutie