| andreeaskumpic a întrebat:

Pot instala POU fara net? Fiti mai expliciti! Funda

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu cei aia, orice program se poate instala sau aplicatie fara net faza e ca nu va exista nici o uptate, bine unele cer licenta online etc

| parvuconst a răspuns:

Il poti instala, dar daca il descarci de pe PC risti sa primesti si virusi.

| Christian826 a răspuns:

Http://gsmandroidapps.com/download-pou-1-4-17-apk/ de aici poti descarca insa daca ai la telefon cablu usb atunci descarca mobogenie pe computer unde gasesti jocul cu versiunea cea mai noua in link pe care am dat nu e cea mai noua vrsiune deci o sa trebuie sa faci update dar jocurile cele mai noi le ai numai ceva haine iti lipsesc

| andreeaskumpic explică:

Am numai 20, 00 mgb imi ajung sa descarc?

| andreeaskumpic explică:

Da il downaldez dar pentru asta trebuie net? nu? daca pun alta cartela in tel meu care nu are abonam/ si donwaldez! dupa daca imi pun cartela pot juca jocul |>? ramane

| andreeaskumpic explică:

Dar daca il pun pe tel, daca il joc imi trebuie net nu >?

| andreeaskumpic explică:

Are virusi?

| andreeaskumpic explică:

Ce Windows ai?

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Adica? daca vrei sa il downloadezi nu poti dar daca vrei sa il instalezi trebuie sa il ai downloadat deci da potiii

| Dianaall a răspuns:

Nu poți. happy

| BOne_Darius_1971 a răspuns:

Nu.Pentru ca Pou este de pe Google Play si ori ce joc, aplicatie nu merg descarcate fara net

| RebbyG a răspuns:

Desigur, poti instala POU si fara net doar daca primesti instalarea de la cineva, dar in felul acesta nu mai beneficiezi de nici o updatare a aplicatiei.
Mai simplu iti iei internet pe telefon, in caz ca nu ai Wi-fi, si ti-l iei foarte usor de pe Play Store.
Nu cunosc alta modalitate de instalare a acestei aplicatii.
Sper ca informatiile mele ti-au fost de folos. happy

| Mc_Mario_1980 a răspuns:

Trebuie descarcat pe calculator merge, tocmai am facut proba
il descarci de pe http://www.apkdad.com/pou-1-4-20/ versiunea oferita de apk dad