| Ksc19 a întrebat:

Buna daca reinstalez windowsul de unde voi face rost de drivere si cum voi instala internetul(windows xp, internet prin cablu rds)FITI EXPLICITI!

Răspuns Câştigător
| cuntan a răspuns:

Pentru instalarea rds-ului:
click pe start-control panel-network and internet connections-create a new connection(stanga sus)-connect to the internet-set up my connection manually-connect using a broadband that requires a user name and a password-scrii RDS-scrii userul si parola de la internet-bifezi casuta aceea si ai terminat.

Pentru drivere: le gasesti usor pe internet scrii doar download si numele.
de ex pentru placa video: download nVIDIA geforce 9400gt driver for windows xp