| Kolors a întrebat:

Pot sa merg cu telefonul meu la un GSM si sa-mi instaleze android kit cat sau lollipop? Am un Allview a5 quad si un Orange hiro.Cat ma tine?

4 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Nu se poate cyanogenmod direct pui pe ele
Dar la ce ai nevoi2 de kitkat sau lollipop?

| ChrystianSandu a răspuns:

WTF? Sigur, o sa ti-l instaleze, 100% rolling on the floor. Nu, nu ai cum. Chiar daca o sa ti-l insteleze nu ai driver-ele necesare, iar pentru alea, alta bataie de cap, compatibilitate, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| ChrystianSandu a răspuns (pentru Kolors):

AHaha, multi prosti este happy. In cel mai bun caz, go to CM si vezi daca este telefonul tau acolo, daca nu, nu ai ce face.