| Kolors a întrebat:

Replica lui SAMSUNG GALAXY S2 face poze? Poate filma? Are ceva defect? Nu face ceva ce face originalul? Adica face tot ce face originalul?

2 răspunsuri:
| Alex2312 a răspuns:

De obicei replicile au camera de 1.3 / 2 mp.Dar oricum se strica repede pentru ca asa is replicile. Am avut iphone 4 replica l-am cumparat nou nout iar a doua zi nu mai mergea ecranul, se stricase antena... etc

| claudiualx18d a răspuns:

Face poze dar la calitate foarte slaba de filmat greu la fel are o camera VGA de obicei si are multe in minus memorie putina imitatie de OS deci e mai naspa dar in principiu face aproximativ tot.
P.S. foarte posibil sa nu aiba procesor