| TearsOfBlood a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. As vrea sa imi cumpar un iphone dar nu original pentru ca nu vreau sa arunc 25 de milioane pe el.Nici abonament nu vreau. As fi vrut sa imi iau o replica dar nu stiu daca merita. Replica poate sa trimita mesaje, sa sune, sa asculti muzica pe ea si sa te joci jocuri simple ca doodle jump sau astea? Dau funda. Apropo vreau sa stiu daca poti naviga pe net cu ea si daca are usb inclus.

3 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Intra pe http://bestdual.ro/ alege un model si uitate la specificatii, comentarii, si posibil sa aiba si un review. Bafta!

| Ciocanciprian12 a răspuns:

Deci are...dar o sa se strice foarte repede nu te-as sfatui sa cumperi.

| alextom70 a răspuns:

Iphonenul original es te si el un mare k*cat, d'pai atunci o replica, mai bine arunca banii pe ceva ce merita, GALAXY S3