| digitall a întrebat:

Sal TPU am un abonament la Vodafone si am sms nelimitate, problema mea este ca nu pot trimite mesaje in nici o retea am Vodafone smart 3 daca stiti cum sa fac sa pot trimite mesaje mi-ati fi de mare ajutor
p.s. dau funda (sunt in Vodafone )

Răspuns Câştigător
| Lynnfield a răspuns:

Încearcă http://amtelefon.com/......tutoriale/ Introduci acest număr 0040722004000 nu ceea ce scrie acolo +40722006000, în loc de plus pui 00.

3 răspunsuri:
| Lynnfield a răspuns:

Intră la mesaje setari introdu la numarul centrului de mesaje 0040722004000

| digitall explică (pentru Lynnfield):

Nu stiu cum sa intru ca nu imi apare centru de mesaje straight face oricum mersi mult de sfat. Iti dau funda daca imi spui mai exact sau daca aflu pe parcurs.

| digitall explică (pentru Lynnfield):

Gata merci, am rezolvat-o, am sunat la ei si mi-a spus ca era ca tine doar ca eu nu stiam cum sa intru in centru de mesaje.

| Lynnfield a răspuns (pentru digitall):

Încearcă http://amtelefon.com/......tutoriale/ Introduci acest număr 0040722004000 nu ceea ce scrie acolo +40722006000, în loc de plus pui 00.