| gabrielul01 a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si 710 si cand vrea sa imi iau subway surfer zice ca nu e compatibil! Cineva are aceleasi telefoane si lui i merge nu ii zice nimica mie de ce? Dau funda si un big like celui care ma ajuta plz sad

2 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Telefonul tau nu suporta jocul.Cauta si tu pe youtube o versiune pentru telefonul tau care merge.

| manablitz a răspuns:

Momentan Subway Surfers si Temple Run 2 nu sunt disponibile pe Windows phone decât la telefoanele cu 1gb RAM. Cat de curând se vor adauga si pentru 512RAM. Funda?