| azoteu2020 a întrebat:

am un telefin Samsung galaxi fit s5670 si as vrea sa stiu daca merge jocu subway surfer, magazin play zice ca nu este compatibil, puteti sa imi ziceti de unde il pot lua dau funda pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Vladroman24 a răspuns:

Salut,nu merge pe Samsung galaxy fit subway surfers deoarece are un procesor de 600 MHz (oricum ai androidul mai vechi 2.2 froyo si nu apare jocul la aceasta versiune de android)sper ca te-am ajutat. funda

2 răspunsuri:
| Garielu a răspuns:

.Tu ori nu ai memorie ori ecranul tau e prea mare pentru joc sau prea mic... Subway cauta pe magazin play

| Danny_Purici_1999 a răspuns:

Eu am Samsung galaxi ace II si eu am intrat pe MAGAZIN PLAY si am dat la top si am cautat subway.Tu ori nu ai memorie ori ecranul tau e prea mare pentru joc sau prea mic...