| Mocan_Octavian_1990 a întrebat:

Sal TPU am un Orange Dabi si nu stiu cum sa instalez Opera Mini Daca stit ceva va rog sa imi raspundeti

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cauta opera(nu, mini) pentru java, touch screen, la rezolutia to (480-320). Daca nu o gasesti, incearca rezolutia 240-320.
Vezi aici, poate merge:
http://jarfromjd.mywapblog.com/category/touchscreen-apps/1.xhtml
o transferi in telefon, navighezi acolo unde ai copiat-o (card) si o instalezi.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pe acest telefon poti instala doar aplicatiile aflate in magazinul de aplicatii instalat pe telefonul tau. Accesezi "Aplicatii" in meniul principal si cauti aplicatiile dorite.

Cu prietenie,
Orange Helper