| Andreeeeeeeeeeeeeea a întrebat:

Mi-am luat de curand (adica azi) Orange Dabi, dar intampin niste probleme, gen, nu pot descarca Opera Mini, etc... As vrea sa discut cu cineva care are acelasi tip de telefon de ceva timp (sau stie sa-l utilizeze).

Răspuns Câştigător
| Cozyy a răspuns:

O sa ai sute de probleme de genu cu telefoanele de la Orange, daca e pe android trebuie sa iintri la setari si sa golesti de la aplicatii memoria cache, de la cele de navigare mai exact.

| Andreeeeeeeeeeeeeea explică (pentru Cozyy):

Ah.dar tu ai Orange Dabi?

| Cozyy a răspuns (pentru Andreeeeeeeeeeeeeea):

Nu, nivo, dar toate sunt facute de Alcatel din cate am inteles, deci aceiasi mancare de peste. Mie mi s-a actualizat softul si dupa nu mi-a mai mers nimic. La toate ii aceiasi problema goleste memoria cache de la navigare.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa iti instalezi aplicatia de pe site-ul oficial m.opera.com.

O zi buna,
Orange Helper

| Andreeeeeeeeeeeeeea explică (pentru OrangeHelper):

Buna! Ideea e ca am incercat sa downloadez opera de acolo, dar de fiecare data imi spune ca fisierul este necunoscut si nu mi-l citeste. Ma gandesc ca telefonul nu are JavaScript, posibil? Si acum nu stiu ce sa fac.