| alexandruromania23 a întrebat:

Sal TPU am un telefon Samsung e2121b imi puteti spune cum trebuie sa il setez ca atunci cand ies din pleyer muzical muzica sa cante in continuare adica de exemplu eu pornesc o melodie si primesc un mesaj eu ies din player muzical dar muzica inca canta imi puteti spune cum il setez sa faca asa?

14 răspunsuri:
| Vali0n a răspuns:

Ar trebui sa fie deja activata acea optiunea asa am eu la tableta pornesc muzica si cand ies din player canta in continu

| alexandruromania23 explică (pentru Vali0n):

Da da eu nu stiu cum sa il setez sa faca asta

| Vali0n a răspuns:

Pai ai putea suna la cei de unde ai luat telefonul si sai intrebi daca are acea functie

| alexandruromania23 explică (pentru Vali0n):

Pai eu l-am luat la mana a doua

| alexandruromania23 explică (pentru Vali0n):

Si nu stiu unde sa sun

| Vali0n a răspuns:

De la ce firma ai cumparat telu

| alexandruromania23 explică (pentru Vali0n):

Pai nu l-am luat de la nicio firma de pe tocmai de la unu de acolo l-am luat

| Vali0n a răspuns:

L-ai cumparat de la magazin nou?

| alexandruromania23 explică (pentru Vali0n):

Nu l-am cumparat de la unu care vinde-a telefoane nu l-am luat nici de la magazin nici de la vreo firma

| alexandruromania23 explică (pentru alexandruromania23):

Nu mai bine vb pe mess?