| MaxKiller a întrebat:

Am un Vodafone smart 2 si i-am spart sticla de deasupra la display! Cat ma costa sa o schimb?

Dau Funda!

E URGENT!

Răspuns Câştigător
| Ioscaa1 a răspuns:

Vreo 50 de lei maxim desi nu cred du-te la un magazin de Vodafone daca mai ai garantie la el du-te si til fac ei pe gratis

| MaxKiller explică (pentru Ioscaa1):

Am umblat la soft si sa nu se uite si la asta... sad
Si din cate stiu nu repara stricaciuni cum ar fi ecran spart si altele de genul, fiindca sunt provocate de tine!

| Ioscaa1 a răspuns (pentru MaxKiller):

Nu conteaza tu le zici numa ce sa iti repare restul nu ii problema lor si in primul rand softu nu are nici o legatura cu sticla aia

| MaxKiller explică (pentru Ioscaa1):

Ok! Ms Mult! big grin