| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cum as putea face abonamentu la AT&T, adica vreau sa comand un iphone 5 din america la 399$ cu abonament, cum fac sa platesc abonamentu? Funda PS; nu mai imi ziceti sa imi iau din Romania ca apare mai greu la Orange

4 răspunsuri:
| ketanal a răspuns:

Pentru a face un abonament, in toate tarile iti trebuiesc niste documente. Si in general plata se face pe baza de carte de credit. Pentru a afce abonament intr-o tara, trebuie sa locuiesti in acea tara. Daca ar fi fost asa usor crezi ca in Europa, s-ar fi mai vandut Iphone-ul la 850€?

| alinike2 a răspuns:

Iei telefonul dupa internet dupa Site Orange la abonament si dupa ce ai dat comanda cand vine curierul la tine ii dai banii si factura o platesti la Orange asa am facut si eu big grin Succes Daca te-am ajutat Fundabig grin

| alinike2 a răspuns:

Il iei dupa net si platesti abonamentul la Orange asa am facut si eu Daca ti-am fost de folos Fundabig grin

Răspuns utilizator avertizat