| kegrtteger a întrebat:

Sall eu am un telefon taciscrim fara android exista vreo metoda de a avea jocuri pe el daca n-are android? Da nu cu card usb ca n-am primit cand l-am luat

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cu siguranta! Dar ce model de telefon ai?

| AlexandruTeodor a răspuns:

Pai da, se poate. Si nu primesti card MicroSD cand il iei. Nu Card USB ( nu exista ). MicroSD se cumpara separat. Daca vrei sa iei jocuri, ai o "aplicatie" in telefon in folder-ul cu Jocuri. Cumperi d'acolo jocuri. Sau daca nu cauta pe google niste jocuri pentru modelul tau de telefon. Sper ca te-am putut ajuta. OFF : Se scrie TOUCH SCREEN