| anonim_4396 a întrebat:

Sall. am un telefon android si ma intrebam daca exista vreo metoda de a putea juca jocuri flash pe el adica cum ar fi cele e la miniclip ( in calculator nu pe net ) daca stiti vreo metoda sau vreun emulator ceva lasati si cum sa-l instalez

Răspuns Câştigător
| HyenaV2 a răspuns:

Flash player 11 si ce mai gasesti tu pe la Adobe la descarcari pe google play... daca nu gasesti flash player 11 cauti falsh player 11 dowbloader. Bafta! A da... s-ar putea sa ai nevpie de o tastatura.

| Nume2 a răspuns (pentru HyenaV2):

Cum adica de o tastatura?

| HyenaV2 a răspuns (pentru Nume2):

Adica o tasatura(keyboard) prin bluetooth sau micro usb