| Marius_Mandarina_1995 a întrebat:

Sall....imi cumpar un telefon Samsung b3410 si... nu stiu sigur daca are wi-fi mai mult mil cumpar pentru aplicatii si mesaje, intrebarea este daca merge sa-mi trimita cineva aplicatii, jocuri de pe tachul lui pe tel meu.

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Funda?

6 răspunsuri:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Pei da Samsung b3410 are WLAN (wireless local area network) adica wi-fi, are bluetooth pentru trimiterea datelor(aplicatilor); dar eu la pretul asta nu ti l-as sfatui deloc sincer.Presupun ca te intereseaza si aspectul dar sunt tel. Samsung ieftine mult mai bune.Acest telefon are memoria interna doar de 30mb si externa nu poate depasi 8GB, camera e de 2, uitete si tu n-are nici Rating pe maj. seltarelor.Naspa sad! Iti pun si eu o intrebare:Tu in zilele noastre iti iei tel.pt aplicatii fara android? laughing

| BogdanSVPetc a răspuns:

Mini 2 am eu si ma inteleg de minune cu el, bine dar eu nu prea stau pe tel.dar pentru aplicatii e bun.Dar oricum mai bine iti iei galaxy young, si pentru. B3ntea are wifi 1

| B3ntea a răspuns (pentru BogdanSVPetc):

Http://www.gsmarena.com/samsung_b3410-2993.php Bogdane...eu la data:Wlan vad ca scrie No, apai nu stiu care-i faza

| BogdanSVPetc a răspuns (pentru B3ntea):

Ai dreptate, da nici,, kior" nu-s^, era un site pe care chiar scria ca are wlan, acum insa is pe calc.si n-am istoricul de pe laptop.Mam pacalit laughing

| BogdanSVPetc a răspuns:

Iti dau si eu asa un sfat. Daca vrei tel bune si ieftine cele ce te int, cautale pe okazii, is mai ieftinewinking

| B3ntea a răspuns:

Nu e o alegere prea buna, nu are wifi, memoria interna este foarte mica, camera slaba si nu are sistem de operare android...mai bine un galaxy young, trend lite, mini 2..sunt foarte ieftine si foarte bune