| salltpu a întrebat:

am o intrebare, am scos o baterie de la o tableta mai veche mediacom smartpad 7.0 mobile si vreau sa o folosesc ca pe un powerbank cum pot sa fac acest lucru?
Dau funda happy si multumesc in avans celor care citesc macar intrebarea

Răspuns Câştigător
| alexbit90 a răspuns:

Daca ii poti face conexiunile corect. nu vad de ce nu happy sunt telefoane care pot da curent altor telefoane din propria baterie deci nu vad ce nu ar merge problema e sa poti face conexiunile.

| salltpu explică (pentru alexbit90):

Ma refeream daca imi trebuie vreun circuit de protectie la incarcare dar multumesc de raspuns

1 răspuns: