| Kamelya125 a întrebat:

Sall tpu.Am o problema. Pana acum am descarcat jocurile de pe telefon prin google play din dispozitiv prin net dar acum nu mai am net si trebuie neaparat sa descarc o aplicatie si am incercat pe google play de pe calculator dau intrebarea mea e cum sa le descarc de pe calculator pe telefon?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Te loghezi pe site de pe calculator cu acelasi cont pe care te-ai logat de pe telefon si dai instalare, apoi cand vei avea net pe telefon se descarca imediat pe telefon, dar daca nu ai net nu merge altfel...incearca macar prin wi-fi.