| NaruToNR1 a întrebat:

Ce telefoane sunt mai bune :

Sony Xperia M2
Samsung Galaxy S4
iPhone 4s
Smartphone 4g.

Astept raspunsurile voastre. De asemenea, puteti lasa si niste detalii despre el.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C110180gi9vv%2C1965

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

S4 sta mai bine la toate capitolele fata de celelalte telefone precizate de tine

Sony e praf
iphone-ul in general are ecranul mult prea mic si este mult mai nasol iphone-ul decat un android

deci s4 e cel mai bun, crede-ma ca le-am avut, si inca il mai am si sunt destul de ultumit de el.

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

Galaxy S4 e clar cel mai performant din lista, iar iPhone 4s are un ecran de numai 3, 5" si din acest punct de vedere mi se pare o porcarie. S4 e cea mai buna solutie.

| Adrian_Iancovici_2000 a răspuns:

Samsung galaxy s4