| mihainet a întrebat:

Ce ati alege dintre Htc one x, iphone 4s, Sony xperia s, Sony xperia arc s si Samsung galaxy Nexus? Puteti alege maxim doua telefoane din cele enumerate. De preferat ar fi sa alegeti doar unul. Va multumesc.

4 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

LOOOL Ma tu gandesti One X e quad core logic ca e si cel mai bun
Nu stiai Htc One X e cel mai bun telefon din lume la ora actuala depaseste si Samsung galaxy s3
PS:Am testat chiar eu te invit sa-ti ei One X!

| pocandpoc a răspuns:

Galaxy Nexus este foarte bun..calitate,pret..este super.Are un prieten si este frt bun. Fundita?

| Emylyo a răspuns:

Samsung Galaxy Nexus.

| romanu1920 a răspuns:

Samsung Galaxy Nexus e depasit.Iti recomand HTC One X.Eu detin unul si sunt foarte multumit.Este singurul telefon dintre cele enumerate de tine cu procesor quadcore nVIDIA tegra 3 tactat la 1.5 Ghz, ecran super IPS LCD2, constructia din policarbonat, corning gorilla glass2, aspectul care este peste orice al telefon disponibil pe piata in momentul de fata, beats audio, HTC Sense 4.0 etc...