| iintunericul a întrebat:

Sall TPU, imi ziceti si mie care ar putea fi problema cu castile de la telefon, adica casca dreapta merge foarte incet iar casca stanga merge tare, practic cand ascult ceva la casti aud doar in urechea stanga ca casca stanga nu merge, al dereglat ceva setari ca nu aud cu amandoua la fel? nu am tras de ele sau cv (sunt casti cu dopuri iar pe cablul stang am buton care pot sa opresc melodiile nu sunt castile originale de la tel finca nu am primit cu telefonul casti si mam cumparat separat)
Dau funda, cum sa fac sa mearga la fel de tare castile?

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Ca sa stii daca sunt duse castile sau nu baga-le in PC sau oriunde unde ai setari pentru balans stanga-dreapta si pune-l pe mijloc, daca tot nu se aude inseamna ca e dusa casca
PS: Winamp are aceasta optiune