| Cipy23 a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa aleg intre Iphone4, Samsung galaxy s3 mini si Nokia lumia 520... imi place iphon-ul dar e din 2010 si nu stiu daca o sa tina 2 ani cu jocurile aplicatile. Vroiam sa ma ajutati sa aleg unul dintre ele si sa argumentati daca se poate si nu luati in considerare pretul vreau sa stiu doar care este mai bun nu conteaza pretul si vreau sa alegdoar unul din telefoanele aste nu altele.Multumesc anticipat dau funda!

11 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Eu iti recomand Nokia Lumia 520 deoarece e mai inteligent ca celelalte 2 specificate si e cel mai nou model.

| Cipy23 explică (pentru kar1GaNNN):

Da doar ca nu prea sunt multe jocuri pe el si are camera fara blit astea sunt singurele dezavantaje

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Cipy23):

Jocurile le poti descarca de pe Magazin Play air blitu nu te avantajeaza prea mult.

| LTAA a răspuns:

Iphone 4 iese garantat, are specificatii slabe, iar iOS 7 nu functioneaza prea bine pe el.

| Cipy23 explică (pentru LTAA):

Da el a aparut in 2010 si de atunci pana acum se descurca bine in ciuda specificatiilor. Un coleg are Iphone 4 si ii duce jocuri noi cum ar fi real racing 3 fara probleme si e destul de bine. Oricum eu as vrea sa iau telefonul pentru jocuri si aplicatii cum ar fi facebook etc.

| notefree a răspuns:

Nokia este foarte bun.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Orice doar nu Nokia Lumina 520... e o porcărie, crede-mă, experiență proprie.

| γиαჯ a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini happy e cel mai bun. Nokia lumia 520 se strica repede, am avut eu anul trecut si chiar daca am avut mare grija de el s-a stricat happy

| PatrickJ a răspuns:

Nokia lumia 520 clar.

| Diodiu_Cristy_1998 a răspuns:

Eu iti recomand Nokia 520, pentru ca e Nokia adica foarte bun, si ii mai nou, parerea mea

| BogdanComan a răspuns:

Iti recomand iphone 4 deoare ce jocurile de pe ios sunt special optimizate pentru iphon-uri. Plus ca ti-l poti actualiza la iOS 7. Sper ca ti-am fost de folos.winking