| IulianLiviu96 a întrebat:

Stie careva cam cat costa un telefon Allview p5 quad in magazine gen germanos, flanco, altex? M-am uitat pe site-urile lor dar cred ca pretul de pe site difera cu cel din magazin.Sau poate stiti preturile altor telefoane de maxim 900 lei (Android). Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Cost1n a răspuns:

Allview p5 quad la germanos costa 899 lei iar aici detaliile http://www.germanos.ro/......CloseUp.eg

| Cost1n a răspuns:

Sper ca te-am ajutat

| IulianLiviu96 explică:

Cum am mai spus... stiu preturile de pe site dar nu stiu sigur daca pretul de pe site coincide cu cel din magazin. Alte raspunsuri?

| Cost1n a răspuns (pentru IulianLiviu96):

Am fost la germanos si era 799 lei