| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa cumpar neaparat o husa pentru iPhone 4S si nu stiu de care.Am auzit ca unele huse pot zgaria telefonul pe margini.Este adevarat?
De care husa ar trebui sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| PinteaDog a răspuns:

Cea mai buna husa pentru iPhone 4/4S este cea de silicon. Eu am iPhone 4S de 5 luni si inca nu am o zgarietura pe el. L-am scapat si pe jos, dar husa m-a salvat. Bafta

3 răspunsuri:
| DeXz2010 a răspuns:

Si o prietene de-a mea are iphone 4s si are husa de silicon si l-a scapat de foarte multe ori si nu are nimic telefonul

| Bubulik16 a răspuns:

Cea de silicon e cea mai buna si te asigur ca nu-ti zgarie telefonul.Insa mie una nu prea-mi plac, poti incerca ceva mai funny, cu model sau o husa normala, cu fermoar.

| Ragefire a răspuns:

Husa de piele, e fina si catifelata.