| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Imi puteti da si mie site-uri de unde imi pot lua un telefon? Site-uri cum ar fi: domo, flanco, altex... in afara de astea 3, mai imi puteti da, va rog? Plzzz. FUNDA!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG
cel.ro

| PedoBarbie a răspuns:

Ia de la Emag.
Poţi chiar să cumperi de la reţeaua de telefonie mobilă(ex: Vodafone, Cosmote).

| SQueeZer a răspuns:

PC Garage, e-Mag, ShopMania

| DixxieMdl a răspuns:

Pai depinde daca vrei nou sau la mana a doua Daca vrei la mana a doua este Olx.ro,E bay, Tocmai.ro sau daca vrei nou ShopMania, Alin GSM, The Phone.ro cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat

| DixxieMdl a răspuns:

Sau Auchan (daca este in orasul tau)