| ss501 a întrebat:

In afara de eMAG,altex,mediagalaxy flanco si domo, ce site-uri sunt de incredere pentru a cumpara un telefon?

Multumesc!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel.ro

| DanielVălean a răspuns:

PCGarage.Ro

| YesorNo a răspuns:

Orange, Vodafone, Germanos, Cel.ro,Telekom

Răspuns utilizator avertizat
| Alex1510 a răspuns:

Sincer sa fiu eu comand tot de pe eMAG si am incredere in el si e bun pentru ati caumpara un telefon. Am vazut ca cineva de pe TPU punea o intrebare si era in ea ca livrarile altex dureza mult pana vin. Spunea ca a trecut o saptamana pana iau venit. Eu am comandat odata dde pe eMAG ceva vineri si scria ca aduce luni sau marti dar mi-au adus sambata, Era greu de adus din 2 motive:
era greu caci erau o masina de spalat si un tv de livrat
era greu ca locuiesc la sat
dar cu toate astea tot mi le-au adus.
Pe eMAG e livrare gratis daca produsul depaseste/produsele depasesc in total 150 lei. Cred ca ar trebui sa il cumperi de pe eMAG.

| ss501 explică (pentru Alex1510):

Da stiu, dar la ei preturile la telefoane sunt cu 200-300 de lei mai mari, fata de alte magazine.

| nustiicinesunttt a răspuns:

Elefant.ro