| Exxtremus a întrebat:

Salu TPU happy Am o problema crying Prietenul meu are un telefon si se tot lauda ca se aude tare, tare, TARE. SI a meu nu se aude deloccrying Imi spunde cine cum sa face volumul TARE pe Nokia 2730 clasic?crying Sau am uzit de nu stiu ce codurihappy Cum se procedeaza cu codurile, cu nu sunt in pas cu tehnologialaughing Funda

2 răspunsuri:
| pYv a răspuns:

Mama cate emoticoane straight face scrii 7 litere bagi un maimutoi.
ATATA POATE TELEFONUL! daca nu cumparati "boxe" atasabile la el..asta daca se poate la modelul ala

| Exxtremus explică (pentru pYv):

Ce problema ai cu emoticons-urile? Te intereseaza pe tine? Sau, oricum nu m-ai ajutat cu alea, ca nu i adevarat ce spuilaughing