| Valy_Radu_1991 a întrebat:

Salult. Am si eu nevoie de ajutor, am un iphone 5c si i am facut backup de la un 4s si acum seara las telefonul cu 100% si cand ma trezesc are 50%, 40% nu stiu ce are las luminozitatea mica tot am incercat si degaba!
Cine poate sa imi de a si mie in sfat?
PS: I am dat restart... Degaba

1 răspuns:
| Alex1510 a răspuns:

Bateria de la iphone e foarte slaba. Are 1440 mah iar daca vrei un telefon bun din puct de vedere al bateriei ar fi cele de peste 2000 mah. Chiar si daca ar fi nou nout la iphone tot se va descarca repede bateria